Zavolajte nám: +421 948 625 426

O nás

Naša spoločnosť je komplexnou stavebnou firmou s tridsaťšesťročnými skúsenosťami na trhu s bývaním. Špecializujeme sa predovšetkým na projekty a výstavbu rodinných domov u nás či v Rakúsku. Našou hlavnou prioritou je zrealizovať stavbu Vášho vysnívaného domu najvyššej kvality, ktorú dosiahneme pravidelnou komunikáciou a vypočutím si Vašich predstáv a návrhov. 

Pracujeme s vedomím, že len kvalitne odvedená práca a spokojný klient dokážu spoločnosti zabezpečiť úspešnú budúcnosť. Naša ponuka je veľmi široká a vďaka nej sa snažíme zachytiť všetky predstavy a požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. 

Počas celého zrodu Vášho budúceho domova Vás dokážeme odborne sprevádzať. Preto môžete kedykoľvek pretaviť svoje návrhy a sny o bývaní na skutočnosť. Okrem komplexnej stavby rodinného domu Vám ponúkame aj akúkoľvek čiastkovú činnosť pri jeho výstavbe.

Priority našej spoločnosti:

Technológie: Najvyššiu úroveň kvality dosahujeme skvele zladenou kombináciou odborne zdatných ľudí a kvalitných materiálov. Snažíme sa vniesť do výstavby rôzne moderné prvky – solárne kolektory, rekuperácie, tepelné čerpadlá a iné. Vo všetkých našich produktoch používame kvalitné materiály, preto sa vyhýbame zastaralému zatepľovaniu polystyrénom či neoplášťujeme sadrokartónom. Náš tím tvoria profesionáli s desiatkami rokov praxe, počas ktorých získali dostatočnú úroveň vedomostí a zručností, aby napĺňali naše ambície výstavby rodinných domov na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Transparentnosť: Jedným z najčastejších výrazov používaných v našej stavebnej firme je „transparentnosť“. Celý rozsah a povahu projektu domu chceme mať vopred striktne vymedzené. Tým sa dokážeme vyhnúť množstvu nedorozumení voči zákazníkovi, čo sa týka najmä celkovej ceny a použitých materiálov.

Pevná cena: Aby sme Vás neprekvapili neočakávanými finančnými nákladmi, vždy pracujeme s pevnou cenou. To znamená, že po dohode o priebehu projektu rodinného domu so zákazníkom stanovíme cenu, ktorá je konečná a nemenná.

Kontrolovaný proces: Proces stavby rodinného domu je plne kontrolovaný. Na transparentnosť totiž u nás plynule nadväzuje maximálna informovanosť klienta o celom procese výstavby, ktorý si vopred s klientom ozrejmíme. Takto dokážeme eliminovať akékoľvek nepríjemné prekvapenia. Všetky tieto pravidlá, ktorými sa snažíme riadiť, v konečnom dôsledku prinesú pozitívny pomer medzi kvalitou a cenou. Ponúkame Vám produkty s férovou cenou s použitím kvalitných materiálov.

Otvorenosť a komunikácia: Je potrebné si uvedomiť, že pri každej stavbe rodinného domu sa môžu objaviť určité komplikácie. Našou úlohou nie je presvedčiť vás o opaku, avšak dôležité je, že v prípade našej stavebnej firmy sa tieto problémy okamžite riešia. Každú takúto záležitosť sa snažíme s klientom konzultovať a nájsť čo najefektívnejšie riešenie. Otvorenosť, komunikácia a individuálny prístup je alfou a omegou našej práce.

Každá ďalšia realizácia je pre nás výzvou na dosiahnutie našich cieľov a zároveň priestor na zlepšovanie všetkých našich činností.

Napíšte nám

  • E-mail info@lepsidom.sk
  • Telefón +421 948 625 426