Rakúsko

Rakúsko

Naša stavebná firma vám pripraví pohodlné bývanie aj v Rakúsku. Cieľom spoločnosti je naplno sa etablovať na tomto dynamicky sa rozvíjajúcom stavebnom trhu pomocou kvalitnej a cenovo výhodnejšej práci. Vďaka nám dokážete odbúrať jazykovú alebo akúkoľvek inú bariéru pri realizovaní projektu domu aj v Rakúsku. Vyhnite sa kvôli komunikačným problémom akýmkoľvek nepríjemnostiam pri vytváraní si nového domova aj za hranicami Slovenska.

Najvýhodnejšou voľbou pre vás budeme aj v Rakúsku z dôvodu, že si dokážeme zabezpečiť všetky potrebné povolenia a zároveň exaktne dodržíme ich pravidlá, a to nie len v rámci samotnej výstavby, ale aj pri evidencii všetkých našich pracovníkov. Neviažte sa na miestne cenovo nedostupné firmy a vložte do našich rúk komplexné riešenie výstavby vášho rodinného domu – od projektovej dokumentácie až po jeho finálne úpravy. Znalosť tohto prostredia a fakt, že máme zabezpečené všetky potrebné povolenia z nás robia skúseného a spoľahlivého partnera pri výstavbe na rakúskom území. Zároveň vám ponúkame široký záber čiastkových činností, medzi ktoré patria:

- zabezpečenie projektovej dokumentácie
- realizácia základovej dosky
- realizácia hrubej stavby
- realizácia poterov a omietok
- dodávka a montáž krovov
- dodávka a montáž krytiny
- realizácia zateplenia domu a fasády
- realizácia stavby do štádia holodom
- stavba domu na kľúč

Bývanie v rakúsku

Vieme, že bývať v Rakúsku znamená iný štandard. Zvažujete bývanie u našich západných susedov? Čo by ste povedali na dom od spoločnosti, ktorá eliminuje jazykovú bariéru a ponúka komplexné riešenia od projektovej dokumentácie až po finálne úpravy rodinného domu?

Máte záujem o dom v Rakúsku? Napíšte nám.